Praxe

Odborný výcvik zajišťuje škola u tříletých učebních oborů ve vlastních provozech nebo na pracovištích odborného výcviku u smluvních partnerů.

U oboru Autotronik je praxe v prvním a druhém ročníku zajištěna ve školních dílnách, třetí a čtvrtý ročník využívá také smluvní pracoviště (autoservisy, prodejci jednotlivých značek, stanice technické kontroly, prodejci náhradních dílů)

Informace pro odborný výcvik - gastro:

Všichni žáci prvního ročníku - obor Kuchař, Kuchař – číšník, Číšník, Cukrář budou mít OV ve školní kuchyni, restauraci a cukrárně.

Žáci nastupující do prvních ročníků gastronomických oborů přijdou dne 4. 9. 2017 (třída SL1) a dne 11. 9. 2017 (třídy KU1, SL1) v 8: 00 hod do školní restaurace, kde jim budou předány další informace týkající se odborného výcviku a obdrží pracovní ošacení. Řádný odborný výcvik prvních ročníků gastronomických oborů bude zahájen od následujícího dne tj. od 5. 9. 2017 a 12. 9. 2017(nutnost a povinnost mít s sebou veškeré pracovní ošacení, zdravotní průkaz a pracovní pomůcky).

Žáci nastupující do 2. a 3. ročníků gastronomických oborů půjdou dne 4. 9. a 11. 9. 2017 (dle rozdělení do týdnů) hned do přiřazených provozů viz. přílohy, kde začíná řádný odborný výcvik od 7:00 hodin – nutnost a povinnost mít s sebou veškeré pracovní ošacení, zdravotní průkaz a pracovní pomůcky. Další dny bude odborný výcvik probíhat dle rozpisů směn v jednotlivých provozech.

Rozdělení do provozů je plně v kompetenci školy.

Veškeré změny týkající se odborného výcviku se budou řešit individuálně v průběhu měsíce září.

Přeji úspěšný školní rok 2017/2018.

Bc. Kačírková Alena

Tel: 604233901

Přílohy:         třída KU2          třída SL3          třída SL2           třída CČ3

Střediska odborného výcviku:

Středisko OP 500 - Písek, Samoty

- zedník, montér suchých staveb, instalatér, klempíř, tesař, truhlář

Kontakt: Ing. Pavel Jíška  tel:382 215 832  mobil: 603 823 538

Středisko OP 600 - Strakonice

- instalatér, tesař, truhlář

Kontakt: Luděk Mráz, mobil: 736 477 824

Středisko OP 700 - Písek, Samoty

- autotronik, automechanik