Přehled oborů

SOŠ a SOU  nabízí tyto obory:

Studijní obory

39-41-L/01 Autotronik 4 roky maturita denní
37-41-M/01 Provoz a ekonomika dopravy 4 roky maturita denní

Učební obory TŘÍLETÉ TYPU H

36-67-H/01 Zedník 3 roky výuční list denní
36-69-H/01 Pokrývač 3 roky výuční list denní
36-64-H/01 Tesař 3 roky výuční list denní
36-52-H/01 Instalatér 3 roky výuční list denní
36-55-H/01 Klempíř 3 roky výuční list denní
23-68-H/01 Automechanik 3 roky výuční list denní
33-56-H/01 Truhlář 3 roky výuční list denní
66-51-H/04 Prodavač/ka 3 roky výuční list denní
65-51-H/01 Kuchař/ka 3 roky výuční list denní
65-51-H/01 Číšník/servírka 3 roky výuční list denní
53-41-H/01 Ošetřovatel 3 roky výuční list denní
29-54-H/01 Cukrář/ka 3 roky výuční list denní

Učební obory TŘÍLETÉ TYPU E

Tyto obory mají rozšířenou výuku odborného výcviku a jsou vhodné pro žáky se vzdělávacími obtížemi.
23-51-E/01 Zámečnické práce 3 roky výuční list denní
36-67-E/01 Zednické práce 3 roky výuční list denní