Úřední deska

397 11 Písek

Příjezd do areálu z ulice 17. listopadu

Podatelna:

úřední hodiny: Po - Pá 7:00 - 13:00 hod.

Můžete s námi komunikovat:

• klasickou poštou
  • na podatelně školy
  • elektronicky - E-mail, datová schránka, datové nosiče (usb disk, cd, dvd)
  • ve formátech MS office (docx, xlsx, .....)
  • v otevřených formátech (odt, pdf, jpeg, .....)

Pokud zjistíme chybný datový formát nebo počítačový program, který je způsobilý přivodit škodu na informačním systému nebo na informacích zpracovávaných veřejnoprávním původcem (citace z pokynu č.5 - spisová služba, Krajského úřadu) - posíláme zpět a informujeme o této skutečnosti odesílatele.

Kontaktní údaje:

ID datové schránky: na5j525